رفتن به مطلب

مصطفی

کاربر
 • تعداد ارسال ها

  4
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

 • روز های برد

  1

مصطفی آخرین باز در روز ۱۲ اردیبهشت برنده شده

مصطفی یکی از رکورد داران بیشترین تعداد پسند مطالب است !

اعتبار در سایت

3 Neutral

1 دنبال کننده

درباره مصطفی

آخرین بازدید کنندگان نمایه

73 بازدید کننده نمایه
 1. مصطفی

  سهام

  سلام خدمت احمد لطف میفرمایید مصادیق شرکتهایی که سهامدار شراکت در عین ندارند رو بفرمایید! چون با خرید سهام شرکتهای بورسی ، خریدار شریک در عین میشود.
 2. مصطفی

  تیمم بدل از غسل جنابت

  سلام عرض ادب اگر کسی در شب ماه مبارک رمضان قبل از اذان صبح به خاطر تنگی وقت ، برای ورود به صبح تیمم نماید و بعد از اذان به خاطر مشغول شدن به امری یا فراموشی نماز نخواند تا وقت تنگ شود ، آیا با همان تییم سابق میتواند نماز بخواند یا برای خواندن نماز صبح باید تیمم جدیدی انجام دهد ؟ نظر و فتوای آیه الله سیستانی رو بفرماییید!
 3. سلام دوست عزیز در مورد رمز ارزها ابهامات و اختلافات بسیاری بین اقتصادانها وجود دارد اولین واساسی ترین ابهام :اینکه رمزارزها واقعا پول دیجیتال هستند یا کالای دیجیتالی اگر کوچکترین تحقیقی در این مورد انجام بدین متوجه میشین که هنوز پول بودنشان از منظر اقتصادی تایید نشده ، بلکه دلیل بر عدم آن وجود دارد! اینکه در ابتدا قرار بود پولی غیر متمرکز ارائه شود که جایگزین پولهای رایج تحت سلطه دولت ها باشد ، تحقق پیدا نکرد زیرا نوسانات شدید قیمتی در اکثر این رمزارزها باعث شد اینها از خواستگاه ابتدایی منحرف شده و به کالایی تبدیل شود که تمام قیمت گذاری این رمز ارزها متوقف بر عرضه و تقاضا باشد
 4. مصطفی

  تیمم بدل از غسل جنابت

  اگر مکلف به خاطر کمی وقت تیمم بدل از غسل جنابت کند ، آیا با غسل جنابتی که بعدا انجام میدهد میتواند نماز بخواند یا باید وضو هم بگیرد؟
×
×
 • اضافه کردن...