رفتن به مطلب

قاصدک مهمان

ارسال های توصیه شده

سلام خسته نباشید.من همیشه هروقت میریم دستشویی حس میکنم اداربه پام پاشیده .ولی متاسفانه نمیدونم اگه واقعاپاشیده شده چه جوری متوجه بشم اصلانمیتونم تشخیص بدم واقعاپاشیده یافقط حس .امروزم همین حس کردم وحس کردم روی شلوارم هم پاشیده شدم .رفتم حموم پاهام شستم.ولی بعدچندساعت یادم اندفقط یه طرف پاهام نشستم .حالامیخاستم بدونم حکمش چیه باتوجه به اینکه تواتاق رفتم پاروی فرش گذاشتم.توروخداراهنمایی کنیدبه خاطراین مشکل خیلی ذهنم درگیره .

وضعیت: پاسخ‌داده‌شده توسط: محسن-زاده
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• کارشناس احکام

سلام علیکم

متاسفانه شما درگیر وسواس شده اید تنها راه درمان، بی اعتنایی کردن به این مسائلی است که دیگران برایشان دغدغه نیست و درگیر آن نیستند

وضعیت: تأییدشده توسط: ترنجیان
لینک به دیدگاه

یعنی لازم نیست حمام برم بشورم دوباره چون خیلی میترسم مرتکب گناه بشم.بی اعتنایی کنم ولی حس هام درست باشه.چون امروزحتی حس کردم‌پام هم خیس شده ولی چک نکردم ببینم واقعاخیسه یانه؟

وضعیت: با سپاس توسط: ناظم-ارشد
لینک به دیدگاه

• تیم ناظمان

با سلام و احترام

سؤال شما توسط کارشناس محترم پاسخ داده شده است.

به همان پاسخ عمل کنید و مسئولیتی بر شما نیست.

موفق باشید

وضعیت: تأییدشده توسط: ناظم-ارشد
لینک به دیدگاه

• مهدی پور عنوان را به وسواس در ترشحات ادرار تغییر داد
  • 1 سال بعد...

سلام وقتتون بخیر من دچار حساسیت شدم وقتس دستشویی میرم اب و به محل خروج ادرار میگیرم و ادرار میکنم قطعا گاهی اوقات ادرار رنگ دارد و همچنان که با اب کر میرود رنگش گاهی تغییر میکنم سوالم این هست ترشحات پاشیده شذه به پا ها در این هنگام با توجه به وصل به کر بودن و با رنگ ادرار مخلوط شدن پاک هست؟

وضعیت: پاسخ‌داده‌شده توسط: محسن-زاده
لینک به دیدگاه

• کارشناس احکام

سلام علیکم

بله پاک است همانطور که خود اشاره کرده‌اید این حساسیت و وسواس بخرج دادن است اکیدا از آن پرهیز نمایید

وضعیت: تأییدشده توسط: ترنجیان
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

شما در حال پست به عنوان مهمان هستید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...